Kur talpinti siūlomų prekių ar paslaugų skelbimus?

skelbimų talpinimas

Kartais tenka pasvarstyti, kur būtų galima patalpinti skelbimus. Nors skelbimų talpinimas neatima daug laiko, tačiau visada yra tikimasi, kad tai bus naudinga. Taigi, kokie skelbimų portalai yra populiariausi, ir kur būtų galima patalpinti savo skelbimus?

Skelbiu.lt

Čia galite talpinti įvairius komercinius skelbimus ir ne tik. Nors komercinės paskirties skelbimų talpinimas yra mokamas, tačiau skelbimas galios net du mėnesius, ir tai leis sulaukti daugiau lankytojų. Svetainė kasdien sulaukia tikrai daug lankytojų, ir kasdien galėsite atnaujinti skelbimus (jie bus iškeliami į viršų).

Plius.lt

Nemokamas skelbimų talpinimas.

Skelbimai.draugas.lt

Draugas.lt internetinė svetainė yra labai populiari, tad verta pagalvoti ir apie skelbimų talpinimą šioje svetainėje. Rasite gana didelį  įvairių kategorijų pasirinkimą, tad galėsite įdėti skelbimą tam tikroje pasirinktoje skiltyje.

100skelbimu.lt

Nemokamas skelbimų talpinimas.

Lenta.lt

Galimybė nemokamai talpinti skelbimus.

Manoskelbimai.lt

Šioje svetainėje galėsite greitai patalpinti skelbimus pasirinktoje kategorijoje.

Nemokamiskelbimai.lt

Tai – gana populiari internetinė svetainė, kurioje galima nemokamai patalpinti skelbimus. Galėsite pasirinkti tam tikrą jus dominančią kategoriją, kurioje galėsite patalpinti savo skelbimą.

Parduoduperku.lt

Čia taip pat galite nemokamai talpinti skelbimus. Pasirinkite jus dominančią kategoriją, ir netrukus galėsite įdėti skelbimą.

Pirk-parduok.lt

Nors šioje svetainėje populiariausi yra darbo skelbimai, tačiau taip pat galite pasirinkti ir kitas jus dominančias kategorijas, į kurias galėsite patalpinti savo skelbimus.

Siulo.lt

Tai – populiarus skelbimų portalas, kuriame galite talpinti įvairaus pobūdžio skelbimus.

Skelbiam.lt

Ši svetainė taip pat yra gana populiari. Joje galima siūlyti įvairias prekes bei paslaugas, talpinti skelbimus galėsite pagal pasirinktas kategorijas.

Skelbimai.lt

Šis skelbimų portalas yra gana populiarus, tad ir jame palikta nuoroda gali būti labai vertinga. Skelbimų skaičius šioje svetainėje yra labai didelis, tad verta talpinti skelbimus, kurių patalpinimas jums nieko nekainuos.

Skelbimas.lt

Pasirinkę tam tikrą kategoriją labai greitai galėsite įkelti skelbimą. Tai jums visiškai nieko nekainuos.

Alio.lt

Šiame skelbimų portale galite nemokamai patalpinti skelbimus, tačiau taip pat galima pasirinkti ir mokamas paslaugas, tokias kaip skelbimų paryškinimas, ir pan.

Tona.lt

Skelbimų portale tona.lt galėsite rasti tikrai didelį skelbimų kategorijų pasirinkimą, tad netrukus galėsite patalpinti skelbimus pasirinktose skiltyse.