Kaip dažnai talpinti straipsnius?

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų yra tai, kada reikėtų papildyti svetainės turinį, ir kaip dažnai talpinti seo straipsnius – vieni mano, kad labai svarbu tai daryti kasdien, kiti galvoja, kad pakanka 2-3 straipsnių per savaitę. Taigi, kaip viskas yra iš tiesų?

Ar svarbu kasdien papildyti svetainės turinį?

Tai priklausys nuo to, kokio pobūdžio yra jūsų internetinė svetainė. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei svetainėje yra talpinami horoskopai, anekdotai ar įvairios naujienos, be jokios abejonės, turinį reikėtų atnaujinti kiekvieną dieną. Jei rašote apie tokius dalykus, kurių svarbiausia informacija nekinta taip dažnai kaip dienos naujienos, atnaujinti turinį galite ir rečiau. Tam tikrais atvejais visiškai pakanka įkelti vos vieną naujieną per savaitę. Visada palanku susirasti savo konkurentų svetaines, ir pasidomėti, kaip dažnai jose talpinami tekstai. Kopijuoti tikrai nerekomenduojame, tačiau čia tikrai galėsite rasti idėjų būsimiems straipsniams.

Ar turinio pildymas turi įtakos SEO?

Tikrai taip. Visų pirma, tai leidžia Google nuskaityti naują svetainės informaciją (kas visada yra naudinga), ir taip pat tai skatina svetainės lankytojus čia sugrįžti dar kartą. Pasistenkite, kad pateikiama informacija būtų ne tik aktuali, bet  taip pat ir įdomi. Tikėtina, kad pasiteisins 3-4 naujienos per savaitę. Tiek pat vertėtų parašyti bei patalpinti ir seo straipsnių.

Svarbiausios taisyklės

  • Planuokite: iš anksto sugalvokite temas, kuriomis bus rašomi seo straipsniai ar tekstai internetinėse svetainėse, ir susidarykite planą, kada jie bus talpinami;
  • Analizuokite: atraskite, kas yra įdomiausia jūsų skaitytojams (stebėkite patalpintų straipsnių peržiūrų statistiką);
  • Straipsnius rašykite iš anksto: rekomenduojama tai daryti tada, kai atrandate šiek tiek laisvo laiko. Deja, tuomet, kada ateis laikas atnaujinti turinį, gali užgriūti neplanuoti darbai, tad turinio atnaujinimas bus nukeliamas neribotam laikui;
  • 80/20 taisyklė: taip, taip, ši taisyklė skamba tikrai liūdnai – net 80 procentų turinio nesusilaukia tokio dėmesio, kokio jis nusipelnė. Taigi, tuo atveju, jei kasdienis straipsnių talpinimas neatneša jokios naudos, pagalvokite, ką darote ne taip. Galbūt vertėtų labiau paanalizuoti, ko iš tiesų reikia svetainės lankytojams, o galbūt vertėtų susitelkti į kokybiškesnį ar aiškesnį turinį.