Kuo seo straipsniai skiriasi nuo kitų tekstų?

Nors seo straipsniai mūsų šalyje populiarumo viršūnę pasiekė gana seniai, tačiau kartais klientams vis dar kyla klausimų, kuo šie tekstai skiriasi nuo kitų. Būtent dėl šios priežasties neretai atsiranda nesusikalbėjimas: kliento lūkesčiai neretai yra nepamatuoti, tad ir rezultatai ne visada yra būtent tokie, kokių tikimasi.

Kam yra reikalingi Seo straipsniai?

Jie rašomi tam, kad pagal tam tikrus raktinius žodžius jūsų internetinė svetainė būtų randama greičiau: tai yra, atliekama išorinė seo optimizacija leidžia pakilti į aukštesnes paieškos sistemų pozicijas. Žinoma, naivu tikėtis, kad vienas parašytas straipsnis duos akivaizdžiai pastebimų rezultatų. Seo straipsniai turi būti rašomi reguliariai (pavyzdžiui, tekstai gali būti talpinami 2-3 kartus per savaitę).

Seo straipsnis vs pranešimas spaudai

Kartais yra manoma, kad seo straipsniai turi būti rašomi reklamuojant tam tikrą įmonę. Iš dalies tai yra tiesa, tačiau tik iš dalies. Tekste naudojami tam tikri raktiniai žodžiai, kurie turi tiesioginį nukreipimą į jūsų internetinę svetainę. Tikrai nebūtina tekste minėti konkrečią įmonę – tai yra svarbu tuomet, kada rašomi pranešimai spaudai. Seo straipsniai paprastai yra talpinami privačiuose seo straipsnių kataloguose, į kuriuos užsuka ne taip ir daug skaitytojų. Jei jus domina konkrečios įmonės arba jos teikiamų paslaugų reklama, tokiu atveju gali pasiteisinti pranešimai spaudai. Šiandien galima rasti iš tiesų nemažai populiarių  portalų, kuriuose galima talpinti tokio pobūdžio tekstus. Žinoma, tai kainuos brangiau nei seo straipsnių talpinimas, tačiau toks sprendimas tikrai gali puikiai pasiteisinti.

Kokios svarbiausios seo straipsnių rašymo taisyklės?

  • Seo straipsniai turėtų būti ne trumpesni nei 300 žodžių;
  • Tekstas turi būti unikalus, netalpintas niekur kitur (teksto unikalumą galite patikrinti čia: http://smallseotools.com/plagiarism-checker/);
  • Nors neretai manoma, kad tekste raktiniai žodžiai turi būti naudojami kuo dažniau, tačiau tai nėra tiesa. Dažniausiai pakanka pagrindinį raktažodį paminėti vos tris kartus, taip pat ir teksto pavadinime;
  • Taip pat svarbu nepridėti pernelyg daug aktyvių nuorodų, vedančią į jūsų internetinę svetainę – visiškai pakanka vos vienos ar dviejų aktyvių nuorodų.

Jei kils tam tikrų neaiškumų, tiesiog pasikonsultuokite su specialistais – jie galės įvairius tekstus parengti už jus, ir taip pat galės patarti, kokios galimybės gali geriausiai pasiteisinti.